Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Deň otvorených dverí

Milé uchádzačky a uchádzači o štúdium na našej fakulte,

 

takmer všetko, čo by Vás mohlo zaujímať o štúdiu na našej fakulte, sa môžete dozvedieť aj počas DŇA OTVORENÝCH DVERÍ, ktorý sa u nás pravidelne koná v mesiacoch november a február. Tento špeciálny deň je ideálnou príležitosťou, ako bližšie spoznať našu fakultu, jej študijné programy a jedinečnú atmosféru akademického prostredia.

 

Posledný Deň otvorených dverí sa u nás uskutočnil 13. februára 2024. Nesmierne nás teší, že sme mohli na našej pôde opäť privítať záujemcov z rôznych častí Slovenska, a aspoň v krátkosti im predstaviť, čo ich u nás čaká. Všetkým zúčastneným veľmi pekne ďakujeme a už teraz sa tešíme na ďalšie stretnutie. 

 

Najbližší DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ sa na FPVaMV UMB bude konať v novembri 2024.

 

Samozrejme, budeme radi, ak k nám zavítate osobne. Všetky podstatné informácie týkajúce sa prijímacieho konania však nájdete aj v informačnej brožúre a tiež na internetovej stránke, predovšetkým v častiach bakalárske štúdium, magisterské štúdiumponuka štúdia a podmienky prijatia na štúdium a informácie o prijímacom konaní. A ak máte akékoľvek otázky súvisiace so štúdiom, neváhajte nás kontaktovať.

 

Fotky z prechádzajúcich Dní otvorených dverí si môžete v prípade záujmu pozrieť v našej galérii a záznam z Dňa otvorených dverí, ktorý prebiehal vo februári 2022 online formou, je pre vás k dispozícii tu:

 

Video