Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Zapoj sa do medzinárodného študentského projektu S.U.R.E.

Počet videní: 68
2 min. čítania
Zapoj sa do medzinárodného študentského projektu S.U.R.E.

Prihlás sa do 31.5.2024

Zapoj sa do medzinárodného študentského projektu S.U.R.E. - Students for a United and Resilient Europe!

Do nášho univerzitného tímu hľadáme študentov a študentky, ktorí chcú aktívne bojovať proti dezinformačným naratívom voči ľuďom, ktorí boli v dôsledky vojny nútení opustiť Ukrajinu.

Úlohou tímu bude vytvoriť kampaň, ktorá pozitívne ovplyvní súžitie s ukrajinskou menšinou na Slovensku. Skupina bude pracovať s finančným grantom vo výške 1000$, ktorý použije na vypracovanie, implementáciu a analýzu svojej práce.

Finále projektu S.U.R.E. sa uskutoční vo Viedni, kde 5 najlepších tímov zo Slovenska, Poľska a Rumunska predstaví závery svojho výskumu predstaviteľom Ministerstva zahraničných vecí USA (The U.S. Department of State). Najlepší tím získa pre svoju univerzitu výhru vo výške 3 000$, druhý tím obdrží 2 000$ a tretí si odnesie 1 000$. 5 účastníkov finále z nášho tímu bude mať navyše preplatené cestovné náklady.

Máš záujem o vytvorenie vlastného výskumu a zvýšenie mediálnej gramotnosti tvojej komunity? Ak áno, hľadáme práve Teba! Neváhaj a prihlás sa prostredníctvom QR kódu z príspevku alebo cez nasledujúci link: https://forms.office.com/e/MHScR0mezY

Projekt S.U.R.E. je sponzorovaný Ministerstvom zahraničných vecí USA (The U.S. Department of State) a realizovaný Americkou Radou pre Medzinárodné Vzdelávanie (American Councils for International Education) v spolupráci s EdVenture Partners.

akademický poradca: Mgr. Matúš Babják
vedúci projektu: prof. PhDr. Peter Terem, PhD.

8_tímovPrihlás_sa