Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Darovanie krvi - 23. 4. 2024

Dňa 23. apríla sa nám na Fakulte politických vied a medzinárodných vzťahov podarilo v spolupráci so spolkom Sigma Phi Kappa usporiadať Darovanie krvi a obnoviť tak tradíciu po menšej prestávke. Zavítala k nám transfúzna jednotka z Fakultnej Rooseveltovej nemocnice v Banskej Bystrici s veľmi príjemným zdravotníckym personálom. Cieľom tejto udalosti bolo nie len prispieť k zvýšeniu zásob krvi v nemocnici, ale aj prehĺbiť povedomie o dôležitosti darovania krvi medzi ľuďmi. Podujatie poukázalo na silnú solidaritu a podporu v našej fakultnej komunite.Chceli by sme poďakovať všetkým študentom, študentkám, zamestnancom a dobrovoľníkom, ktorí prišli, darovali krv a pomohli tak zachrániť niekomu život.
Darovanie krvi je jedným z najcennejších spôsobov, ako pomôcť tým, ktorí to najviac potrebujú, a sme hrdí, že sme mohli byť súčasťou tohto úsilia. Veríme, že táto akcia mala význam a tešíme sa na budúce stretnutia, snáď s ešte vyššou účasťou.
Študentská Rada FPVMV